DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

Newsletter 1/2021

newsletter

Milí rodičia,
ocitli sme sa v dobe, na ktorú nikto z nás nebol pripravený.

Newsletter 4/2020

newsletter

Vážení maturanti a rodičia maturantov,
posledný rok bol pre vás zrejme veľmi chaotický, pretože ste dlho nevedeli, ako ukončíte školský rok.

Newsletter 3/2019

newsletter

Milí rodičia,
leto ešte nestihlo skončiť a my sme už museli začať ďalší školský rok. Sami viete, aké náročné bolo presvedčiť/prinútiť vaše deti, aby prišli do školy. A možno to až také ťažké nebolo, no aj napriek tomu sme cez tieto prázdniny pracovali na tom, aby sa škola stala prívetivejším miestom.

Newsletter 2/2019

newsletter

Vážení rodičia, dovoľujeme si Vám poslať newsletter s príspevkami z prvých mesiacov roku 2019. Na základe Vašich pripomienok sme zmenili dizajn školskej internetovej stránky. Ďakujeme za spätnú väzbu, pretože po zmene dizajnu je stránka prehľadnejšia a orientácia na internetovej stránke jednoduchšia. Neváhajte sa na nás obrátiť aj s ďalšími pripomienkami, pomocou ktorých zlepšíme Vašu informovanosť o škole.

Newsletter 1/2019

newsletter

Vážení rodičia, dovoľujeme si Vám zaslať newsletter z úvodných mesiacov školského roka 2018/19. Prvé mesiace boli, aj v porovnaní s minulými rokmi, mimoriadne bohaté na rôzne školské podujatia. Najväčšou udalosťou roku 2018 bolo otvorenie haly „Centrum excelentnosti“ pre vodárenské profesie.

Newsletter 4/2018

DSA

Vážení rodičia,
dovoľujeme si Vám zaslať prvý newsletter v novom školskom roku s informáciami a príspevkami zo septembra a letných prázdnin. Formou newsletteru Vás budeme aj v tomto školskom roku informovať o našich aktivitách v rámci študijných odborov, o ubytovaní na internáte, stavebných prácach, ale aj o iných podujatiach v škole.

Newsletter 3/2018

DSA

Vážení rodičia,
dovoľujeme si Vám zaslať newsletter 3/2018 s informáciami a príspevkami z posledných troch mesiacov školského roka.
Chceli by sme sa poďakovať všetkým maturantom za štyri roky štúdia a jeho úspešné ukončenie maturitnou skúškou. Vážime si ich prácu a prajeme im veľa úspechov v živote. Zároveň im odporúčame neprestať sa ďalej vzdelávať vo svojom odbore, ale využívať všetky možnosti pre svoj odborný a profesionálny rast.

Newsletter 2/2018

DSA

Vážení rodičia, dovoľujeme si Vám poslať nový newsletter, ktorý mapuje dianie na škole za prvé tri mesiace nového roka. V tomto období sa uskutočnilo mnoho športových podujatí a žiaci absolvovali maturitné skúšky zo slovenského a cudzích jazykov. V rubrike zriaďovateľa nájdete aj príspevok o našej novej cvičnej hale Vodár. Práce v tomto objekte už finišujú a pripravujeme jej slávnostné otvorenie, o ktorom Vás budeme informovať.

Newsletter 1/2018

DSA

Vážení rodičia, dovoľujeme si Vám poslať prehľad informácií o dianí na našej škole – newsletter.

Budeme sa takouto elektronickou formou obracať na Vás pravidelne každý štvrťrok, aby ste boli čo najlepšie informovaní o tom, čím žila naša škola v predchádzajúcich mesiacoch, aké máme ďalšie zámery a zakaždým pripojíme takisto aktuálne informácie od nášho zriaďovateľa, ktorým je vzdelávacia spoločnosť Deutsch-Slowakische Akademien /DSA/.

"viac v prílohe článku"

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.