DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

SOČ v Košickom kraji

Dňa 31.3.2021 sa uskutočnilo Krajské kolo súťažnej prehliadky Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ) pre územie Košického kraja. Súťaž prebiehala vzhľadom na epidemiologickú situáciu dištančnou formou v podobe online konferencie a zúčastnili sa jej dvaja študenti SSOŠ DSA Trebišov – Adam Romančák a Michal Majerský.

V celkovom hodnotení sa na 1. mieste krajského kola SOČ umiestnil Adam Romančák, študent 4. ročníka odboru Technik vodár vodohospodár so súťažnou prácou na tému: „Využitie dažďovej vody zo strechy budovy  strednej školy DSA v Trebišove“. Víťazovi súťaže srdečne gratulujeme k postupu na celoštátne kolo a držíme mu palce.

Na 4. mieste krajského kola SOČ sa umiestnil Michal Majerský, študent 4. ročníka odboru Technik vodár vodohospodár so súťažnou prácou na tému: „Prehľad prístrojov používaných na trasovanie a lokalizáciu porúch na vodovodnej sieti“.  Gratulujeme.

Obom študentom patrí úprimné poďakovanie za ich aktívnu účasť na súťaži.

: 642

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.