DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

Prezentačné zručnosti pre JA Veľtrh podnikateľských talentov

Vďaka organizácií JA Slovensko v spolupráci so spoločnosťou AT&T Global Network Services Slovakia sa členovia Firmy BioVita – Kristína Zubková a Filip Novák, študenti 3.B triedy zúčastnili v budove spoločnosti AT&T workshopu, ktorý sa konal dňa 08.03.2018 v Košiciach.

Workshop je súčasťou medzinárodného projektu ASPIRE, ktorý realizuje nezisková vzdelávacia organizácia JA Slovensko, v spolupráci so spoločnosťou AT&T.

Workshop bol zameraný na rozvoj a tréning prezentačných zručností, prípravu prezentácie a prezentačných materiálov.

Zamestnanci spoločnosti AT&T im odovzdali na workshope svoje skúsenosti a rady ako zvládať stres a ako sa pripraviť na úspešnú prezentáciu. Riešili rôzne úlohy v tímoch a v závere bola posledná úloha hodnotená a víťazom bol tím, ktorého členom bol Filip Novák, viceprezident ľudských zdrojov. Na konci získali certifikáty za absolvovanie workshopu.

Na záver by som sa chcela v mene viceprezidentov poďakovať neziskovej vzdelávacej organizácii JA Slovensko a spoločnosti AT&T za možnosť zúčastniť sa tohto workshopu a za skúsenosti ktoré vďaka nemu nadobudli.


Prezidentka JA Firmy BioVita- Oľga Vaľová

: 1.543

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.