DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

Súťaž Ruské slovo 2018

Piate celoslovenské víťazstvo SSOŠ DSA v súťaži

9.marca 2018 sa uskutočnilo krajské kolo súťaže "Ruské slovo" v Michalovciach.

Žiačky našej školy zvíťazili v skupinovom speve ruskej piesne a postúpili na celoslovenské kolo. To sa konalo 27.marca 2018 v Košiciach. Žiačky Anabela Čičáková/I.P/, Zuzana Frendáková/IV.G/,Jozefína Nemčíková/IV.G/, Daniela Vincová/III.P/ vyhrali aj na celoslovenskom kole a potvrdili už piate víťazstvo našej školy v tejto súťaži. Na gitare ich doprevádzal Mgr.Ján Čverčko,ktorý ich na súťaž pripravoval.Potvrdilo sa,že naša škola má mnoho talentovaných žiakov.

Blahoželáme!

: 1.582

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.