DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

aSc Edupage - tvorba učebných materiálov


1. Materály s relevantnou problematikou


2. Prihláška na online seminár priamo od aSc /kópia mailu/

Vzhľadom na vzniknutú potrebu vzdelávať žiakov elektronicky sme zaradili na najbližšie dni tieto školenia pre učiteľov:

Na jedno školenie sa môže pripojiť naraz najviac 250 účastníkov. Ak máte záujem zúčastniť sa na školení, stlačte "Mám záujem", aby sme v prípade potreby vedeli operatívne zaradiť ďalšie termíny.

Ak by sa Vám nepodarilo prihlásiť na školenie z dôvodu naplnenej kapacity, pozrite si ďalší termín školenia. Termíny školení nájdete na stránke skolenia.skoly.org, alebo ich vidíte aj po prihlásení sa do svojho EduPage v Novinkách, ktoré nájdete buď v pravej alebo spodnej časti obrazovky. Informáciu o prípadných nových termínoch školení už nebudeme posielať mailom.

V novinkách sa nachádza aj odkaz na archív školení, ktoré prebehli v minulosti. Nachádzajú sa tam aj záznamy podobných školení, ktoré si môžete kedykoľvek pozrieť.

Pre účasť na školení Vám stačí počítač s pripojením na internet, slúchadlá alebo reproduktor. Kliknite na linku školenia alebo si linku skopírujte do prehliadača. Linka je aktívna 30 minút pred začiatkom školenia. V tomto čase si môžete overiť fungovanie slúchadiel.

Ak ste v ponuke školení ani v archíve nenašli školenie na tému, ktorá vás zaujíma, navrhnite témy, o ktoré máte záujem kontaktom na novinky@asc.sk

Váš aScAgenda tím

: 1.707

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.