DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

Job Expo 2017

 

Naša škola sa zúčastnila 7. ročníka Veľtrhu práce – Job Expo 2017. Ten sa konal v spojení s 19. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2017, v dňoch  27. – 28. apríla 2017 na Výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Na tomto najväčšom veľtrhu práce mali možnosť vystavovatelia prezentovať svoju spoločnosť či školu pred širokou verejnosťou a vybrať si priamo budúcich zamestnancov alebo študentov, či nadviazať kontakty s budúcimi partnermi.

Súbežne, v termíne 26.- 28. apríla 2017 prebiehal aj 25. ročník celoštátnej prezentačnej a predajnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2017.

Do Nitry prichádza každoročne množstvo žiakov, aby zistili, ako funguje reálny pracovný trh a kde môže byť ich budúce miesto na trhu práce. Organizátori zvýraznili nutnosť prepojenia vzdelávania a získavania praktických zručností spoločným umiestnením a prezentáciou zamestnávateľov a stredných škôl.

Možno konštatovať, že spomínané podujatie je nepochybne veľkým prínosom aj pre našu školu. Súkromná stredná odborná škola DSA mala na veľtrhu práce možnosť prezentovať svoje študijné odbory -  technik vodár vodohospodár, biotechnológia a farmakológia, učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo v zastúpení p. riaditeľa Mgr. M. Tótha,  p. profesorky RNDr. N. Gӧblovej a žiačkami S. Sedláčekovou a D. Štifeľovou.

 

: 2.527

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.