DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

Vianočná zbierka pre detský domov

Študenti z III. S zorganizovali vianočnú zbierku pre detský domov

Pomáhať slabším, lepšie porozumieť starším a bezbrannejším, to je nielen záležitosť odbornej prípravy nás - študentov odboru sociálno-výchovný pracovník, ale i naším presvedčením.

Už v minulom roku sme pred Vianocami navštívili Detský domov Anjelik a vieme, čo pre takéto deti znamená pozornosť navyše. Aj v tohtoročnom predvianočnom čase sme zorganizovali zbierku šatstva, hračiek a kníh pre Detský domov Lienka vo Veľkých Kapušanoch. Do zbierky sa zapojili nielen študenti z našej triedy, ale i z iných tried a odborov, dokonca aj niektorí zamestnanci. Chceme sa preto poďakovať všetkým, ktorí si našli čas a vôľu pomôcť deťom bez rodín a urobiť im radosť v tento sviatočný čas. Časť vyzbieraného šatstva sme odniesli aj na psychiatrické oddelenie v Trebišove, kde takisto budú mať svoje využitie.

Vrelé poďakovanie zo strany detí a zamestnancov detského domova a nemocnice nás utvrdili v tom, že to, čo robíme, má zmysel a že v tom budeme i naďalej pokračovať.

Študenti III.S: Lívia Šandorová, Martin Mezej, Andrea Kanalošová, Mirka Girmanová

: 2.600

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.