DSA

Súkromná stredná odborná škola DSA Trebišov

SSOŠ DSA na Burze informácií

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov usporiadal dňa 3. 11. 2016 v priestoroch MsKS v Trebišove BURZU INFORMÁCIÍ zameranú na prezentáciu stredných škôl v súvislosti s voľbou povolania. Burzy sa zúčastnila aj naša škola. Prostredníctvom propagačného materiálu, fotografií zo života školy i sprievodným slovom našich učiteľov a žiakov sme informovali verejnosť o študijných odboroch a podmienkach štúdia na našej škole.

Veríme, že aj vďaka nadšenému prístupu našich žiakov k prezentovaniu svojej školy sme dokázali zaujať a osloviť najmä mladých ľudí, ktorí sa v blízkej budúcnosti budú rozhodovať o svojom ďalšom študijnom zameraní.

Účastníci prezentácie: Ing. Helena Vargová, Mgr. Jana Konturová, RNDr. Natália Göblová, Mgr. Zuzana Perdíková, Adriána Fáberová, Viktória Grančayová, Ivana Siváková, Vivienne Vilusová, Miroslava Streňová, Petra Jarková a Tomáš Kovács.

Pripravila: Zuzana Perdíková

: 3.057

Tento web používa na analýzu návštevnosti súbory cookies.
Ak budete pokračovať bez vykonania zmien nastavení, predkpokladáme, že chcete z našej stránky dostávať všetky súbory cookie.